Ve středu 17. 7. z technických důvodů zavřeno.
Nabízíme obruby v různých provedeních i materiálech, obruby nejvyšší kvality, či známých značek až po obruby cenově velmi dostupné. Najdete u nás obruby elegantní i sportovní. Specifickou záležitostí jsou brýle pro děti, kde najdete kovové i téměř nerozbitné plastové.
Čočky do brýlí nejčastěji vybíráme u českých výrobců, ale v nabídce máme i německé, japonské či americké výrobce. Čočky zabrušujeme do u nás zakoupených brýlí, ale i do vašich starších či novějších obrub. U nás spolupráce s výrobou brýlí nekončí, budeme rádi, když nás budete pravidelně navštěvovat. My vám pokaždé brýle zkontrolujeme, upravíme a vyčistíme ultrazvukem, to vše zdarma.
V naší oční optice vám můžeme nabídnout aplikaci kontaktních čoček. Využíváme při tom nejčastěji kontaktní čočky firmy Cooper Vision. V nabídce máme kontaktní čočky jednodenní, čtrnáctidenní, měsíční, astigmatické i multifokální.
 
Nemáte s kontaktními čočkami žádnou zkušenost? My vám rádi pomůžeme.
Sluneční brýle nemají jen estetickou funkci a nechrání pouze proti oslnění, ale jejich hlavní úloha je chránit oko před škodlivým UV zářením. Nedostatečná ochrana proti UV záření může vézt k zánětům spojivek, při extrémním vystavení UV záření, může poškodit zrak trvale.  V naší optice najde sluneční brýle pouze s kvalitním UV filtrem. Velmi často jsou zároveň i s polarizačními čočkami, které využijete nejen u vody, ale i do auta, na ryby, lyže či jiné outdoorové aktivity.

V případě, že potřebujete dioptrickou korekci, zhotovíme vám sluneční brýle dioptrické.
Výměna a dotažení šroubku, rovnání, čištění, výměna sedýlek u nosu či přitažení brýlí. To jsou nejčastější zásahy, které brýle potřebují. Tyto opravy běžně děláme na počkání. Poradíme si i s letováním prasklých obrub, či výměnou poškozené stranice.
U nás zakoupíte pouzdra, šňůrky, mikrovlákna i čistící spreje, lupy, okluzory, roztoky ke kontaktním čočkám i zvlhčující kapky do očí.
Optometrista je specialista, který se zabývá měřením očních vad, kontrolou předního segmentu oka (jako je rohovka, spojivka, víčka), dále se zabývá odborným poradenstvím v oblasti správného vidění a aplikací kontaktních čoček. V západoevropských zemích se oční lékaři zabývají především prevencí a léčbou očních onemocnění, a detailní měření očních vad se přesunulo do vyšetřoven optometristů. Tento trend pozvolna přichází i k nám do České republiky.